Home / tanıtım / Yılbaşında İç Çamaşırı Hediyesi

Yılbaşında İç Çamaşırı Hediyesi

Yılbaşında İç Çamaşırı Hediyesi
Yılbaşında kırmızı iç çamaşırı giymeyenimiz ve neden giydiğimizi bilmeyenimiz herhalde pek de fazla kalmamıştır diye tahmin ediyorum ama bilmeyenler için yine de üzerinden geçmekte fayda var.
Yılbaşında kırmızı iç çamaşırı giyilmesi çok eski zamanlara 1956’lı yıllara dayanmaktadır ve o zamandan günümüze kadar da devam etmiştir. Eski bir kadın iç çamaşırı üreticisi olan Henry George’nin başının altından çıkan kırmızı iç çamaşırı geleneğinin hikayesi George’nin dikkatini dikkatini çeken bir olaydan çıkmıştır. Henry George iç çamaşırı satıcısı olduğu zamanlarda kadınların her zaman kırmızı iç çamaşırlarını takım halinde aldıklarını fakat tek almadıklarını tek aldıklarında ise siyah veya beyaz rengini tercih ettiklerini görmüştür. Henry George bu durumla ilgili bir satış stratejisi geliştirmek zorundadır çünkü deposunda çok fazla kırmızı iç çamaşırı stoğu bulunmaktadır. Henry biraz düşündükten sonra çalışanları ile bir toplantı düzenler ve deposunda bulunan tüm kırmızı iç çamaşırlarını müşterilerine, komşularına ve arkadaşlarına dağıtır, dağıttığı kişilere ise bunu yılbaşı gecesi saat 00:00’dan 10 dakika önce giyilmesini bunun onlara şans ve mutluluk getireceğini söylemiştir. Bu söylenti kulaktan kulağa yayılarak binlerce insanın inanmasına neden olurken Henry George’nin o sene deposunda ki tüm kırmızı ürünler bitmiştir. Böylelikle yılbaşın kırmızı don giymek bir gelenek haline gelmiştir ve insanlar buna inanmaktadır.
Bu geleneğin sürmesi ile insanlar artık her yılbaşı gecesinden on dakika önce kırmızı iç çamaşırlarını giyer ve bu şekilde yeni yıla girerler. Ve herkes birbirine yılbaşı iç çamaşırı hediyesi verir olmuştur. Fakat şu konuya dikkat edin kesinlikle kıyafetlerinizin üzerine giymemeniz gerekmektedir çünkü bunun kötü şans getirdiğine inanılmaktadır. Henry George buna çok kızabilir. 
Yılbaşında bu geleneğin sürmesi ile insanlar günümüzde arkadaşlarına, eşlerine ve dostlarına kırmızı iç çamaşırları hediye eder ve bu durumdan da mutluluk duyarlar. Yılbaşında kırmızı don efsanesinin hikayesi de bu şekilde son bulmaktadır.
Yılbaşı iç çamaşırı hediyesi bir çok insan tarafından mutlulukla yapılmaktadır ve giyilmektedir. Kırmızı iç çamaşırları gündelik yaşantıda da pek çok insan tarafında kadın erkek ayırt etmeksizin özenilerek giyilmektedir. Bir çok tekstil atölyesinde farklı modeller ve desenler ile tasarlanıp üretilen kırmızı iç çamaşırları her kesim için bulunmaktadır. Fantazi ve gündelik yaşantılar için binlerce çeşitleri bulunan kırmızı iç çamaşırlarına örnek olarak dantelli, düz, motifli, animasyon karakterli ve özel bölgesi açık modeller gösterilebilir.
Bu modellere örnek olarak birkaç görseli de unutmayalım.

Kırmızı İç Çamaşırı Takımı,

Dantelli Kırmızı Sütyen Takımı,

Kırmızı Özel Bölgesi Açık Fantezi İç Çamaşırı,

Dantelli Kırmızı Fantazi Külot,

Kırmızı Tül Fantazi Külot.
Olarak örnek verilebilir.
Kırmızı rengi aşkın ve tutkunun rengi olduğundan dolayı iç çamaşırlarında en çok çiftler arasında kullanılır ve partnerler bir birlerini bu şekilde doyumsuz bir maceraya atarlar.
Kırmızı iç çamaşırı nın en çok kullanıldığı dönem ise elbette yılbaşı günüdür ve yılbaşı için tekstil atölyeleri binlerce kırmızı fantazi iç çamaşırı ve normal çamaşırlar üretmektedirler.
Yılbaşı haftası kırmızı iç çamaşırlarının birçoğu tüketilir ve insanlar o geceyi kırmızı iç çamaşırları ile geçirirler.
Yılbaşında bir diğer giyim türü ise kostümlerdir. Yılbaşı fantazi iç çamaşırı kostümleri de en fazla sevilen ve tercih edilen partnerlerin birbirleri için giymeyi en çok sevdikleri ürünler olmuştur.

About admin

Check Also

Acil İlaç Kurye

Acil İlaç Kurye Özel moto kurye servisleri Motorlu Kurye hizmetleri ilk başta fatura,dosya ve benzeri şeylerin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Escort Eryaman