Home / tanıtım / İBADETİMİ HUZUR İLE YAPIYORUM

İBADETİMİ HUZUR İLE YAPIYORUM

 

Camilerde namaz kılanların en çok şikâyet ettiği konu secdeye vardığında cami halısından kopan tüy ve hav sorunudur. Çelebizade halı ürünleri ile döşenen camilerde bu tür olumsuzluklar yaşanmamaktadır.

Uzun yıllardır halı sektöründe başarılı çalışmalar gerçekleştirmesi ve halı dünyasında ismini duyurmuş bir firma olan Çelebizade, halkın ibadetini yaparken huzursuzluk yaşamaması, huzur içinde namazını kılması ve maneviyatını arttırması için en son teknolojiye sahip tesislerde nitelikli cami halısı üretimi yapmaktadır. Sektörde en önemli yenilik olarak ifade edilen anti-alerjik ve anti-bakteriyel özelliğe sahip halı modelleri ile sesini duyurmaktadır.

Halı sektörünün liste başı olarak ifade edilen Çelebizade halı artık internet üzerinden de tanıtım ve satış gerçekleştirebilmektedir. http://www.celebizadehali.com/ adresinde siteye giriş yapılabilmekte ve firmanın ürünleri hakkında bilgi alınabilmektedir.

Site içinde yer alan tanıtım sayfasında firma ile ilgili bilgilere ulaşılabilmekte ürünler sayfasına girilerek saflı cami halısı modelleri ve göbekli cami halısı modelleri incelenebilmektedir. Ayrıca yurt halısı modelleri de yine aynı site üzerinden halka tanıtılmaktadır. Bunlar dışında Çelebizade halı firmasının yaptığı çalışmalar halka tanıtılmakta hem yurt içinde hem de yurt dışında referanslar halkın bilgisine sunulmaktadır.

Caminizin halılarını yenilemek için kapı kapı gezmeyin gelin Çelebizade halı internet sitesine birebirinden güzel şık sade ve zarif cami halısı modellerini inceleyin kararsız kaldığınızda site üzerinden teknik destek alarak en sağlıklı sesçim yapın.

About admin

Check Also

Yılbaşında İç Çamaşırı Hediyesi

Yılbaşında İç Çamaşırı Hediyesi Yılbaşında kırmızı iç çamaşırı giymeyenimiz ve neden giydiğimizi bilmeyenimiz herhalde pek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Escort Eryaman