Home / tanıtım / Epoksi Zemin

Epoksi Zemin

Epoksi zeminler, her türlü zemin defarmasyonlarında kullanılan ve üç kattan oluşan zemin kaplamasıdır. Bu işlemlerin yapılması binanın çok daha fazla dayanıklı olmasını sağlayacaktır. Çeşitli yıpranmaların önüne geçerek, temiz bir mekan zemini için bu kaplamaların yapılması oldukça önemlidir.
Garaj, iş yerleri, tamirhaneler otel gibi toplu kullanım alanlarında bu uygulama oldukça önemlidir. Çünkü zeminlerin çok çabuk bir şekilde aşınması, bu alanların çok sayıda kişiler tarafından fazla kullanılması ile yıpranması ve deforme olması çok normaldir. Bu nedenle tedbir amaçlı böyle bir uygulamaya gerek görülmektedir.
Epoksi zemin kaplamanın gerekli görüldüğü alanlar arasında yoğun ve oldukça fazla trafiğin görüldüğü yerler de hastane, okul gibi yoğun olan ortak kullanım alanlarında sağlamlığı ve pratik olarak döşenmesi sebebi ile tercih edilmektedir.
Firmamızca yapılan işlemlerde, kullanılan malzeme ve başarılı ekibimiz sayesinde mekanik anlamda ve kimyasal anlamda her türlü etkiye dayanıklı zemin kaplamaları yapılmaktadır. Yıllardır verdiğimiz hizmetlerimiz, kullandığımız malzemelerin ve ekipmanların kalitesi ile etkili; sağlam bir işçilik ile son derece kaliteli işlere imza atmıştır.
http://anovis.com.tr/ adresi ile işlemlerimizi en hızlı ve kolay bir şekilde çözümlemekteyiz. Fabrikalarda, otopark atölye gibi daha pek çok alanda hizmetlerimize uygun Epoksi fiyatları ile devam etmekteyiz.
Tozlanma yapmayan ürünlerimiz, her alanda hijyenik bir şekilde yaşanabilmesini sağlamaktadır. Epoksi Zemin fiyatları Ankaralılar için büyük kolaylık sağlamıştır. Bakımı oldukça kolaydır.

About admin

Check Also

Sarıyer evden eve nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat Firmamız 1992 Yılında İstanbul’un Sarıyer ilçesinde kurulmuştur. 26 Yılı aşkın tecrübemiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Escort Eryaman